Teknoloji

Samsung’dan seçili tabletlerde yüzde 18 KDV oranında indirim kampanyası

Samsung, 30 Kasım Çarşamba gününe kadar geçerli tablet kampanyası ile herkesin gereksinimlerini karşılayacak geniş yelpazedeki Galaxy tabletleri avantajlı indirimlerle sunuyor.

Samsung’un 1-30 Kasım (23:59) tarihleri ortasında geçerli tablet kampanyası kapsamında; Galaxy Tab A7 Lite, Tab A8, Tab S6 Lite, Tab S7 FE, Tab S8, Tab S8+ yahut Tab S8 Ultra model tablet alacak kullanıcılar, yüzde 18 KDV oranı düşülecek formda indirime sahip oluyor.

Galaxy Tab S8 serisi iş, okul ve cümbüşün hudutlarını yine belirliyor

Samsung’un bugüne kadar geliştirdiği en güçlü tablet ailesi olan Galaxy Tab S8 serisindeki tüm aygıtlar, ultra-geniş ön kameralar, üç mikrofonlu yerleşim ve akıllı otomatik kadraj teknolojisiyle profesyonel bir imajlı konuşma tecrübesi sunuyor. Tıpkı vakitte kapsamı genişletilen Çoklu Etkin Pencere ve Samsung DeX sayesinde ihtilal niteliğindeki çoklu vazife özellikleri, şifre muhafazalı Süratli Paylaşım ile de inançlı ve kolay evrak paylaşımı gerçekleştirilebiliyor. Yeni ve muhteşem süratli 4nm işlemcinin yanı sıra tabletle birlikte gelen bugüne kadar geliştirilmiş en kusursuz ‘S Pen’, Galaxy Tab S8’in yenilikleri ortasında. S Pen, kâğıt üzerine yazmaktan farkı olmayan eşsiz bir tecrübe sunuyor. Tüm bu özellikler en ince ve güçlü Armor Aluminum materyalle üretilen aygıt gövdesinde bir ortaya geliyor. Ayrıyeten Galaxy Tab S8 serisi, ‘İkinci Ekran’ ve ‘Buds Otomatik Geçiş’ üzere özellikler sayesinde başka Galaxy aygıtlarından oluşan ekosistem ile külliyen ahenk içinde çalışıyor.

Bir Galaxy tablette bugüne kadar kullanılan en süratli işlemci olan 4nm çip ile donatılan Galaxy Tab S8 ve S8+, tüm vazifelere yetecek RAM ve depolama alanı sağlıyor. Daha fazlasına gereksinim duyanlar ise Galaxy Tab S8 Ultra’nın 12 GB RAM özelliği ve 256 GB depolama alanıyla tüm gereksinimlerini karşılayabilecek. Galaxy Tab S8 Serisi’nde yer alan üç model de isteğe bağlı bir micro SD kart ile 1 TB’a kadar genişletilebilir depolama seçeneği sunuyor. Galaxy Tab S8 serisi aynı zamanda, Wi-Fi 6’nın bant genişliğini ve üst hudut suratını iki katına çıkaran Wi-Fi 6E dayanağına sahip Samsung’un geliştirdiği birinci tablet serisi.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu