Haber

MHP’de bayrak teslimi! Alparslan Doğan, Ankara İl Başkanı olarak atandı

Milliyetçi Hareket Partisi Ankara İl Başkanlığında Son dakika gelişme gerçekleşti. MHP’nin Genel Başkanı Devlet BahçeliAnkara Büyükşehir ve Keçiören Belediye Meclis Üyesi Alparslan Doğan, Ankara İl Başkanlığına atandı.

ALPARSLAN DOĞAN KİMDİR?

MHP Ankara İl Başkanı Alparslan Doğan, Ankara’nın Bala ilçesinde doğdu. 10 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu olan Doğan, Büyükboyalık Köyü ilköğretim okulunda okudu. Lise eğitimini Ayvalı Farabi Lisesi’nde tamamladı. 1990 yılının ortalarında ve 1994 yıllarında İdeal Ocaklar’da aktif görev alan Doğan, 1994 yılında Keçiören Belediyesi’nde çalışmaya başladı. 1997 yılından itibaren emlak ve inşaat sektörlerinde çalıştı.

İLÇE BAŞKANLIĞI OLDU

2005 yılında MHP Keçiören İlçe Başkanlığı görevine başlayan Doğan, 2014 yılında İlçe Başkan Yardımcısı oldu. 2017 yılında MHP Keçiören İlçe Başkanlığı görevine atandı. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Meclis Üye Aday listesinden Cumhur İttifakı 1. sıradan, müşterek aday listesinden Ankara Büyükşehir Belediyesi ve Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi seçildi. Alparslan Doğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin onayıyla MHP Ankara İl Başkanı olarak görevine devam edecek.

dernekpazari-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu