Ekonomi

Satışa çıkan BLUR’un fiyatı sert düştü

NFT Marketplace Blur’un yerel kripto varlığı işlemde. Airdroptan sonra BLUR birçok değerli borsada listelendi. Ancak altcoin projesinin fiyatı zaman içinde keskin bir şekilde düştü.

Blur kullanıcıları aylarca bekledikten sonra varlıklarını dün aldılar. Dağıtımın ardından platformun yerel token’ı borsalarda işleme açıldı. 0.20$ seviyelerinden süreci başlatmak BULANIK Madeni Para, ilk anda 5 dolar seviyesine kadar yükseldi.

Ancak daha sonra NFT altcoin , 0,70 dolar seviyesine geriledi. Şu anda 0,76 dolardan işlem gören BLUR, tüm zamanların fiyat rekorunun %85 altında.

Bilindiği üzere Blur, NFT ekosistemine hızlı bir giriş yaptı. Ekim ayında işlemlere başlayan platform, birçok NFT pazar yerini geride bırakarak OpenSea’nin ardından ikinci sırayı aldı.

Başarılı olan proje, ilerleyen dönemlerde BLUR’u airdrop olarak kullanıcılarına sunacağını duyurdu. Zaman içinde kullanıcılara 360 milyon token dağıtıldı.

Airdrop almaya hak kazanan kullanıcılar, bu varlıkları 60 gün içinde talep etmelidir. İlk verilere göre şu ana kadar kullanıcılar tarafından 200 milyondan fazla token talep edildi.

Bu makale ilk olarak BeInCrypto’da yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu